| Produktbeskrivning | Multibrackets PRO Series M Ceiling Mount Pro MBC1UP 400x600 - Fäste - för LCD-display - plast, aluminium, stål - svart - skärmstorlek: 42"-70" - takmonterbar |
| Typ av produkt | Fäste - takmonterbar |
| Justerbar höjd | 58.8-155 cm |
| Lutning | -6° till 15° |
| Rotation | -4° till 4° |
| Svängtapp | 90° |
| Justeringar | Lutning, rotation, rotation |
| Vikt | 7.9 kg |
| Rekommenderad användning | LCD-display |
| Rekommenderad TV-storlek | 42"-70" |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, 300 x 300 mm, 400 x 600 mm |
| Maximal monteringsmönsterstorlek | 400 x 600 mm |
| Maxlast | 50 kg |
| Material | Plast, aluminium, stål |
| Färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | Hårdvarusats för installation |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |