| Produktbeskrivning | LG Thin Client Box CQ601W-BP - Tunn klient - USFF 1 x Pentium Silver N6005 / upp till 3.3 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - Win 10 IoT Enterprise LTSC - skärm: ingen |
| Typ | Tunn klient - USFF |
| Processor | 1 x Intel Pentium Silver N6005 / 2 GHz (upp till 3.3 GHz, (Fyrkärnig) |
| RAM | 8 GB DDR4 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 256 GB - M.2 |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics |
| Ljudutgång | Mono |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, Bluetooth 2.1, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n |
| Medföljande OS | Windows 10 IoT Enterprise LTSC |
| Medföljande programvara | LG Cloud Device Manager |
| Dimensioner (BxDxH) | 14.49 cm x 3.8 cm x 19.91 cm |
| Vikt | 910 g |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 3 år |