| Produktbeskrivning | HP t630 - Tunn klient - tower - 1 x GX-420GI upp till 2.2 GHz - RAM 4 GB - flash 16 GB - MLC - Radeon R7E - Gigabit Ethernet, Bluetooth - HP ThinPro - skärm: ingen - TAA-kompatibel |
| Typ | Tunn klient - tower |
| Lokalisering | Språk: finska, svenska / region: Finland, Sverige |
| Processor | 1 x AMD GX-420GI 2 GHz (upp till 2.2 GHz, (Fyrkärnig) |
| Huvudfunktioner för processor | AMD Turbo CORE Technology |
| Cacheminne | 2 MB L2-cache |
| Cache/processor | 2 MB |
| RAM | 4 GB (installerad) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM - icke ECC - PC4-17000 |
| Hårddisk | Flash 16 GB - M.2 - multi-level cell (MLC) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | AMD Radeon R7E |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, Bluetooth, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 4.2 |
| Strömtillförsel | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Medföljande OS | HP ThinPro |
| Dimensioner (BxDxH) | 12 cm x 22 cm x 25.1 cm |
| Vikt | 1.52 kg |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - material och tillverkning - 3 år |