| Produktbeskrivning | HP t540 - Tunn klient - USFF - 1 x Ryzen Embedded R1305G / upp till 2.8 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 64 GB - Radeon Vega 3 - Gigabit Ethernet - Win 10 IoT Enterprise for Thin Clients - skärm: ingen |
| Typ | Tunn klient - USFF |
| Lokalisering | Språk: finska, svenska / region: Finland, Sverige |
| Processor | 1 x AMD Ryzen Embedded R1305G / 1.5 GHz (upp till 2.8 GHz, (Dubbelkärnig) |
| Cacheminne | 4 MB L3-cache |
| Cache/processor | 4 MB |
| RAM | 8 GB (installerad) / 16 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hårddisk | Flash 64 GB - eMMC |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | AMD Radeon Vega 3 |
| Nätverksfunktioner | 1GbE |
| Strömtillförsel | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Medföljande OS | Windows 10 IoT Enterprise for Thin Clients |
| Dimensioner (BxDxH) | 3.5 cm x 20 cm x 20 cm |
| Vikt | 1.4 kg |
| Miljöstandarder | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR-godkänd EPEAT Silver |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - material och tillverkning - 3 år |