| Produktbeskrivning | MSI PRO DP10 A14MG 001EU - SFF Core i7 i7-14700 / upp till 5.4 GHz - RAM 16 GB - SSD 1 TB - NVMe - UHD Graphics 770 - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skärm: ingen |
| Typ | PC - SFF |
| Processor | Intel Core i7 14:e gen. i7-14700 / 2.1 GHz (upp till 5.4 GHz, (20-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache |
| Cacheminne | 33 MB |
| Cache/processor | 33 MB |
| RAM | 16 GB (installerad) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 1 TB - PCI Express 3.0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics 770 |
| Ljudutgång | Stereo |
| Nätverksfunktioner | 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3, 1GbE, 2.5GbE |
| Medföljande OS | Windows 11 Pro |
| Medföljande programvara | MSI Center |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Dimensioner (BxDxH) | 17.882 cm x 3.448 cm x 17.9 cm |
| Vikt | 1.225 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |