| Produktbeskrivning | Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 6 13HR - Liten Core Ultra 7 256V / upp till 4.8 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - Intel Arc Graphics 140V - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.2 - Win 11 Pro - skärm: ingen - tangentbord: Nordisk - svart - Lenovo TopSeller - med 1 års Lenovo-support på plats, CO2-kompensering 0,5 ton (2:a gen) |
| Typ | PC - liten |
| Kombinerade tjänster | 1 års Lenovo-support på plats, CO2-kompensering 0,5 ton (2:a gen) |
| Lokalisering | Språk: engelska, Nordiska / region: Danmark, Finland, Sverige, Norge |
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Serie 2) 256V / 2.2 GHz (upp till 4.8 GHz, (8-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache |
| Cacheminne | 12 MB |
| Cache/processor | 12 MB |
| RAM | 16 GB LPDDR5X SDRAM |
| Hårddisk | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel Arc Graphics 140V Shared Video Memory (UMA) |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.2 |
| Tangentbord | Nordisk |
| Strömtillförsel | (50/60 Hz) |
| Medföljande OS | Windows 11 Pro |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Vikt | 1.1 kg |
| Försäljningsprogram från tillverkaren | Lenovo TopSeller |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Koldioxidavtryck | 207 kg koldioxidutsläpp |
| Tillverkarens garanti | Grundgaranti - 1 år - hämtning och retur Utökad garanti - 1 år - på platsen |