| Produktbeskrivning | HP Pro 400 G9 - Mini Core i5 i5-14500T / upp till 4.8 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - Win 11 Pro - skärm: ingen - Smart Buy |
| Typ | PC - mini |
| Lokalisering | Språk: danska, norska, finska, svenska / region: Danmark, Finland, Norge, Sverige |
| Processor | Intel Core i5 14:e gen. i5-14500T / 1.7 GHz (upp till 4.8 GHz, (14-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Turbo Boost Technology |
| Cacheminne | 24 MB L3-cache |
| Cache/processor | 24 MB |
| RAM | 16 GB (installerad) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics 770 Dynamic Video Memory Technology |
| Ljudutgång | Stereo |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6E |
| Strömtillförsel | (50/60 Hz) |
| Medföljande OS | Windows 11 Pro |
| Medföljande programvara | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalog (avgiftsfri hämtning), HP Driver Packs, HP Image Assistant (gratis nedladdning), HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP-kundhantering, bibliotek (gratis nedladdning), HP BIOSphere Gen6, Beröringspunktsanpassare för kommersiell, HSA Fusion för kommersiell, HSA Telemetry för kommersiell, HP Desktop Support Utilities, HP Tamper Lock, HP Easy Clean, Absolute Persistence Module, HP Manageability Integration Kit (gratis nedladdning), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (kostnadsfri nedladdning), HP Platform Certificate, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Easy Clean Keyboard Driver, HPX för CMIT, HP Sure Start Gen7 |
| Dimensioner (BxDxH) | 17.7 cm x 17.5 cm x 3.42 cm |
| Vikt | 1.42 kg |
| Försäljningsprogram från tillverkaren | HP Smart Buy |
| Miljöstandarder | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR-godkänd |