| Produktbeskrivning | ASUS Fanless Chromebox CF40 BC012UN - Mini-PC 1 x Celeron N4500 / upp till 2.8 GHz - RAM 8 GB - eMMC 64 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Gigabit Ethernet - Chrome OS - skärm: ingen - svart |
| Typ | Chromebox - mini-PC |
| Processor | 1 x Intel Celeron N4500 / 1.1 GHz (upp till 2.8 GHz, (Dubbelkärnig) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache |
| Cacheminne | 4 MB |
| Cache/processor | 4 MB |
| RAM | 8 GB LPDDR4X SDRAM |
| Hårddisk | 64 GB - eMMC |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics |
| Nätverksfunktioner | 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 802.11b/g/n, 1GbE, Bluetooth 5.0 |
| Medföljande OS | Google Chrome OS |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 16.62 cm x 11.97 cm x 33.9 cm |
| Vikt | 800 g |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 3 år |