| Produktbeskrivning | HP ProDesk 4 G1i AI - AI PC - mini Core Ultra 7 265T / upp till 5.3 GHz - RAM 16 GB - SSD 1 TB - NVMe - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - skärm: ingen - jacksvart - Smart Buy - med HP 3 års maskinvarusupport nästa arbetsdag på platsen för stationära datorer |
| Typ | PC - mini - AI PC |
| Kombinerade tjänster | HP 3 års maskinvarusupport nästa arbetsdag på platsen för stationära datorer |
| Lokalisering | Språk: Polish / region: Polen |
| Processor | Intel Core Ultra 7 14:e gen. 265T / 1.5 GHz (upp till 5.3 GHz, (20-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Hyper-Threading-teknik, Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache, Intel Turbo Boost Max 3.0, 20 trådar |
| Neural processor enhet (NPU) | Intel AI Boost - upp till 13 TOPS |
| Cacheminne | 30 MB L3-cache |
| Cache/processor | 30 MB |
| RAM | 16 GB (installerad) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 1 TB - PCI Express - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel Graphics - upp till 8 TOPS |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Medföljande OS | Windows 11 Pro |
| Medföljande programvara | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP Setup Integrated OOBE, HP Notifications, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP DriveLock, myHP, HSA Fusion för kommersiell, HSA Telemetry för kommersiell, HP Tamper Lock, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP Sure Start, myHP med Multikamera-stöd |
| Färg | Jacksvart |
| Dimensioner (BxDxH) | 17.7 cm x 18.1 cm x 3.4 cm |
| Vikt | 1.2 kg |
| Försäljningsprogram från tillverkaren | HP Smart Buy |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |