| Produktbeskrivning | HP Elite t755 - Tunn klient - SFF 1 x Ryzen Embedded V2546 / upp till 3.95 GHz - RAM 16 GB - SSD 256 GB - NVMe - Radeon Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - 11 IoT Enterprise 2024 LTSC - skärm: ingen - med HP 3 års Offsite Samlad Hårdvarusupport för Thin Client Desktop |
| Typ | Tunn klient - SFF |
| Kombinerade tjänster | HP 3 års Offsite Samlad Hårdvarusupport för Thin Client Desktop |
| Lokalisering | Språk: svenska, finska / region: Sverige, Finland |
| Processor | 1 x AMD Ryzen Embedded V2546 / 3 GHz (upp till 3.95 GHz, (6-core) |
| Huvudfunktioner för processor | AMD Memory Guard, 12 trådar |
| Cacheminne | 8 MB L3-cache |
| Cache/processor | 8 MB |
| RAM | 16 GB (installerad) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM - icke ECC |
| Hårddisk | SSD 256 GB - PCI Express - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | AMD Radeon Graphics |
| Ljudutgång | Stereo |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Strömtillförsel | (50/60 Hz) |
| Medföljande OS | Windows 11 IoT Enterprise 2024 LTSC |
| Medföljande programvara | HP Device Manager, HP ThinUpdate, HP True Graphics, HP Easy Shell, Microsoft Edge, Microsoft SCCM/EDM-agent, HP USB Port Manager, HP Smart Zero Client Services, HP Write Manager, HP User State Tool, HP Easy Update |
| Dimensioner (BxDxH) | 5 cm x 21 cm x 21 cm |
| Vikt | 1.4 kg |
| Miljöstandarder | TCO Certifierad, generation 10, för skrivbord, ENERGY STAR-godkänd |
| Koldioxidavtryck | 210 kg koldioxidutsläpp |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - material och tillverkning - 1 år |