| Produktbeskrivning | HP Chromebox Enterprise G4 - Mini 1 x Core i3 i3-1315U / upp till 4.5 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Chrome OS (med Chrome Enterprise-uppgradering) - skärm: ingen |
| Typ | Chromebox - mini |
| Lokalisering | Språk: tyska / region: Tyskland |
| Processor | 1 x Intel Core i3 13:e gen. i3-1315U (upp till 4.5 GHz, (6-core) |
| Cacheminne | 10 MB L3-cache |
| Cache/processor | 10 MB |
| RAM | 8 GB (installerad) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 256 GB - PCI Express - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Kortläsare | Ja |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Strömtillförsel | (50 - 60 Hz) |
| Medföljande OS | Google Chrome OS (med Chrome Enterprise-uppgradering) |
| Medföljande programvara | HP Support Assistant |
| Dimensioner (BxDxH) | 14.93 cm x 14.93 cm x 4 cm |
| Vikt | 590 g |
| Miljöstandarder | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR-godkänd |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - material och tillverkning - 1 år |