| Produktbeskrivning | ASUS V400 V440VAK BPC270W - Allt-i-ett Core i5 13420H / upp till 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 512 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet - Win 11 Home - skärm: LED 23.8" 1920 x 1080 (Full HD) - svart |
| Typ | PC - allt-i-ett |
| Processor | Intel Core i5 13:e gen. 13420H (upp till 4.6 GHz, (8-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache |
| Cacheminne | 12 MB |
| Cache/processor | 12 MB |
| RAM | 8 GB (installerad) / 32 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Bildskärm | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics |
| Kamera | Ja |
| Ljudutgång | Stereo |
| Nätverksfunktioner | 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, 802.11b/g/n, Bluetooth, 1GbE |
| Strömtillförsel | (50/60 Hz) |
| Medföljande OS | Windows 11 Home |
| Medföljande programvara | MyASUS, ASUS Business Manager, Microsoft 365 (1 månads provperiod) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 54.1 cm x 21 cm x 41.6 cm |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd EPEAT Gold |