| Produktbeskrivning | ASUS ExpertCenter P400 P440VAESK BPC344X - Allt-i-ett Core 5 210H / upp till 4.8 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skärm: LED 23.8" 1920 x 1080 (Full HD) - svart |
| Typ | PC - allt-i-ett |
| Processor | Intel Core 5 (Serie 2) 210H / 2.2 GHz (upp till 4.8 GHz, (8-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache, Intel Deep Learning Boost (DL Boost) |
| Cacheminne | 12 MB |
| Cache/processor | 12 MB |
| RAM | 16 GB (installerad) / 32 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Bildskärm | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 |
| Grafikstyrenhet | Intel Graphics |
| Kamera | Ja |
| Ljudutgång | Stereo |
| Nätverksfunktioner | 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 802.11b/g/n, Bluetooth, 1GbE |
| Strömtillförsel | (50/60 Hz) |
| Medföljande OS | Windows 11 Pro |
| Medföljande programvara | McAfee (30 dagars provperiod), Microsoft 365 (1 månads provperiod), MyASUS |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 54.1 cm x 41.6 cm x 21 cm |
| Vikt | 6.9 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd EPEAT Gold |