| Produktbeskrivning | ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500000 - Barebone - mini-PC 1 x Core Ultra 5 225H / upp till 4.9 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - svart |
| Typ | PC-barebone - mini-PC |
| Plattformsteknik | Intel vPro Platform |
| Processor | 1 x Intel Core Ultra 5 (Serie 2) 225H / 1.3 GHz (upp till 4.9 GHz, (14-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache |
| Neural processor enhet (NPU) | Intel AI Boost - upp till 13 TOPS |
| Cacheminne | 18 MB |
| Cache/processor | 18 MB |
| RAM | 0 GB (installerad) / 96 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hårddisk | Ingen HDD |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel Arc Graphics 130T - upp till 63 TOPS |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 2.5GbE, Wi-Fi 6, Bluetooth, Wi-Fi 7 |
| Medföljande OS | Inget operativsystem |
| Medföljande programvara | ASUS Control Center, Adobe Creative Cloud (1 månads medlemskap) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 11.7 cm x 11.2 cm x 5.4 cm |
| Vikt | 600 g |