| Produktbeskrivning | HP OmniBook 3 Laptop 16-by0005no - AMD Ryzen 7 - 7735U / upp till 4.75 GHz - Win 11 Home - Radeon 680M - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 (2K) - Wi-Fi 6, Bluetooth - glacier silver (cover and keyboard frame), glacier gray (base) - kbd: hela norden |
| Typ av produkt | Notebook |
| Operativsystem | Win 11 Home - Danska / engelska / finska / norska / svenska |
| Processor | AMD Ryzen 7 7735U upp till 4.75 GHz / 16 MB Cache |
| Minne | 24 GB DDR5 (1 x 24 GB) |
| Lagring | 512 GB SSD - NVMe |
| Display | 16" 1920 x 1200 / 2K |
| Grafik | AMD Radeon 680M |
| Inmatningsenhet | Bilddyna |
| Tangentbord | Hela norden |
| Bakgrundsbelysning, tangentbord | Ja |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Inbyggd webbkamera | Ja |
| Nätverksfunktioner | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Batteri | 4-cells |
| Färg | Glacier silver (cover and keyboard frame), glacier gray (base) |
| Dimensioner (BxDxH) | 35.86 cm x 25.18 cm x 1.47 cm |
| Vikt | 1.64 kg |
| Lokalisering | Språk: norska, svenska, finska, danska / region: Norge, Sverige, Finland, Danmark |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd EPEAT Silver, EPEAT Climate+ |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - material och tillverkning - 1 år |