| Produktbeskrivning | HP OmniBook 3 Laptop 16-bu0001no - Intel Core 5 - 120U / upp till 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 24 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 (2K) - Wi-Fi 6, Bluetooth - glaciärsilver (lock och tangentbordsram), canvas grå (bas) - kbd: hela norden |
| Typ av produkt | Notebook |
| Operativsystem | Win 11 Home - Danska / engelska / finska / norska / svenska |
| Processor | Intel Core 5 (Series 1) - 120U / 1.4 GHz, upp till 5 GHz / 12 MB Cache |
| Minne | 24 GB DDR5 (1 x 24 GB) |
| Lagring | 1 TB SSD - NVMe |
| Display | 16" 1920 x 1200 / 2K |
| Grafik | Intel Graphics |
| Inmatningsenhet | Bilddyna |
| Tangentbord | Hela norden |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Inbyggd webbkamera | Ja |
| Nätverksfunktioner | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Batteri | 3-cells |
| Färg | Glaciärsilver (lock och tangentbordsram), canvas grå (bas) |
| Dimensioner (BxDxH) | 35.86 cm x 25.18 cm x 1.47 cm |
| Vikt | 1.64 kg |
| Lokalisering | Språk: danska, norska, finska, svenska / region: Danmark, Finland, Norge, Sverige |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd EPEAT Silver, EPEAT Climate+ |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - material och tillverkning - 1 år |