| Produktbeskrivning | ASUS Vivobook 16 D1605NAQ-SH110W - 180 graders gångsjärnskonstruktion - AMD Ryzen 5 - 150 / upp till 4.55 GHz - Win 11 Home - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" OLED 1920 x 1200 - Wi-Fi 6, Bluetooth - indiesvart |
| Typ av produkt | Notebook - 180 graders gångsjärnskonstruktion |
| Operativsystem | Win 11 Home |
| Processor | AMD Ryzen 5 150 / 3.3 GHz, upp till 4.55 GHz / 16 MB Cache |
| Minne | 16 GB DDR4 (1 x 8 GB + 8 GB (lödd)) |
| Lagring | 512 GB SSD - NVMe |
| Display | 16" OLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Grafik | AMD Radeon 660M |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Inbyggd webbkamera | Ja |
| Nätverksfunktioner | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Batteri | 3-cells |
| Säkerhet | Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Färg | Indiesvart |
| Dimensioner (BxDxH) | 35.87 cm x 24.95 cm x 1.99 cm |
| Vikt | 1.88 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd EPEAT Silver |
| Reparationsbarhetsindex | 8.3 (av 10) |