| Produktbeskrivning | Acer Chromebook Spin 311 R725T-TCO - Flipputformning - Kompanio 540 upp till 2.6 GHz - Chrome OS - Mali-G57 MC2 - 4 GB RAM - 32 GB eMMC - 11.6" IPS pekskärm 1366 x 768 - Wi-Fi 6E - svart - kbd: Nordisk |
| Typ av produkt | Chromebook - 2-i-1 - flipputformning |
| Operativsystem | Chrome OS |
| Processor | MediaTek Kompanio 540 2 GHz, upp till 2.6 GHz / 1 MB Cache |
| Minne | 4 GB LPDDR5X SDRAM (medföljande minne är integrerat) |
| Lagring | 32 GB eMMC |
| Display | 11.6" pekskärm 1366 x 768 / WXGA @ 60 Hz |
| Grafik | ARM Mali-G57 MC2 |
| Tangentbord | Nordisk |
| Inbyggd webbkamera | Ja |
| Nätverksfunktioner | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Batteri | 3-cells - upp till 15 timmar |
| Säkerhet | Titan-C Security Chip |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 29.23 cm x 20.44 cm x 1.89 cm |
| Vikt | 1.35 kg |
| Lokalisering | Region: Nordiska länderna |
| Miljöstandarder | TCO Certified Notebooks 9 |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 1 år - retur Internationella resenärer garanti - 1 år |