| Produktbeskrivning | Sharp MultiSync PN-M502 - 50" Diagonal klass (49.5" visbar) - PN-M Series LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - digital skyltning - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - direktupplyst LED |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst, platt LCD-skärm |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1926063 |
| EU:s datalagar | Https://www.sharpconsumer.com/data-access-request/ |
| Diagonalklass | 50" |
| Diagonalstorlek | 49.5" |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Upplösning | 3840 x 2160 |
| Visningsformat | 4K UHD (2160p) |
| HDR-format | HDR10 |
| HDR-teknologi | Perceptual Quantizer (PQ), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 60 Hz Refresh Rate |
| Videogränssnitt | HDMI, USB-C |
| HDMI-portskvantitet | 2 portar |
| Anknytningsbarhet | LAN |
| PC-gränssnitt | DisplayPort, USB-C |
| Teknik | VA |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | Direktupplyst LED lokal dimning |
| Bildkvot | 16:9 |
| TV-tuner | Ingen mottagare |
| Kommersiella funktioner | Crestron Connected V2-support, SNMP 3.0-stöd, Real-Time Clock (RTC) |
| Bildförbättringar | 72 % färgomfång NTSC |
| Högtalarsystem | 2 högtalare |
| Plattform | AMX, XiO Cloud |
| USB | 3 portar |
| Inkluderade tillbehör | Fjärrkontroll |
| Spänning | AC 100-240 V |
| Energiklass | Klass G |
| Energiförbrukning vid drift | 85 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Dimensioner (BxDxH) - utan ställ | 112.16 cm x 6.65 cm x 64.52 cm |
| Vikt | 18 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |