| Produktbeskrivning | Sharp MultiSync EA241W - EA Series - LED-skärm - 24" - 1920 x 1200 @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - högtalare - svart |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2293398 |
| Energiklass | Klass C |
| Egenskaper | USB 3.0-hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Ursprunglig upplösning | 1920 x 1200 vid 60 Hz |
| Pixelhöjd | 0.27 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 / 5000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 5 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 53.1 cm x 25 cm x 51.5 cm |
| Vikt | 6.7 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | EAC, ERP, ISO 9241-307 Class 1, PSB, RoHS, TUV Ergo, TUV GS, UL, C-UL, CSA, WEEE, VESA DDCi, VESA DDC 2 Bi, Plug and Play |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |