| Produktbeskrivning | Samsung F24T450FQR - T45F Series - LED-skärm - 24" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - svart |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/405790 |
| Energiklass | Klass E |
| Energikonsumtion per år | 22 kWh |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 15 W |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync |
| Egenskaper | USB 2.0-hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 75 Hz |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| Responstid | 5 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 72% (NTSC 1976) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Spänning | AC 120/230 V |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 53.92 cm x 22.4 cm x 37.09 cm |
| Vikt | 4 kg |
| Miljöstandarder | TCO Certified Displays 8, ENERGY STAR-godkänd |