| Produktbeskrivning | Fujitsu B23T-7 LED - LED-skärm - 23" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - DVI, VGA, DisplayPort - högtalare - marmorgrå - för ESPRIMO C910, D556, D757, D757/E94, D957, D957/E94, P556, P957, Q520, Q956; LIFEBOOK E554 |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 23" |
| Energiklass | Klass A+ |
| Egenskaper | USB 2.0-hubb |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixelhöjd | 0.265 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 / 20000000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 5 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Inmatningsanslutningar | DVI, VGA, DisplayPort |
| Högtalare | Integrerad |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Spänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Färg | Marmorgrå |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 55 cm x 20.4 cm x 35 cm |
| Vikt | 6.2 kg |
| Lokalisering | Europa |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | FCC Klass B-certifierade, TUV GS, VCCI, GOST, cUL, EN 60950, SASO, TUV S, RoHS, WEEE, Nordic Swan, Directive 2004/108/EEC |
| Designat för | ESPRIMO C910-L, D556/, D556/2/, D757/, D757/E94+, D957/, D957/E94+, P556, P556/2/, P957/power, Q520/K, Q956/MRE; LIFEBOOK E554 |