| Produktbeskrivning | Dell Pro P P2726DEB - LED-skärm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart - BTO - med 3 års avancerad utbytestjänst och premium panelutbyte |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2518504 |
| Energiklass | Klass E |
| Egenskaper | USB-C hub, mikrofon, IR-kamera, RGB-kamera, KVM-växel, USB PD 90 Watt |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 100 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Responstid | 5 ms (snabb), 8 ms (normal) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Inbyggt Ethernet | Ja |
| Inbyggd webbkamera | 4 Megapixel - 2560 x 1440 vid 30 fps |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 61.234 cm x 19.228 cm x 56.778 cm |
| Vikt | 6.74 kg |
| Typ av prissättning | BTO |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd EPEAT Gold |
| Standarder som följs | Plug and Play, RoHS, BFR-fri, PVC-free |
| Servicepaket | 3 års avancerad utbytestjänst och premium panelutbyte |