| Produktbeskrivning | Dell Pro P P2426H - Utan ställ - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års avancerad utbytestjänst och premium panelutbyte |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2499640 |
| Energiklass | Klass C |
| Egenskaper | USB-C hub, USB PD 15 Watt |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Responstid | 5 ms (grått-till-grått snabbt), 8 ms (grått-till-grått normalt) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) - utan ställ | 53.864 cm x 5.003 cm x 31.423 cm |
| Vikt | 2.96 kg |
| Typ av prissättning | BTO |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd EPEAT Gold |
| Standarder som följs | Plug and Play, RoHS, BFR-fri, PVC-free, TUV Rheinland Eye Comfort-certifiering (4-stjärnig) |
| Servicepaket | 3 års avancerad utbytestjänst och premium panelutbyte |