Filter


Benämning Artnr   I lager      Jämför
HPE VMA Gen8 SAN Gateway
HPE VMA Gen8 SAN Gateway - NAS-server A0R65A Hewlett Pack... 0 Logga in för pris     
Övriga produkter
Kaspersky Endpoint Security for Business - Select KL4863XAFS Kaspersky 0 Logga in för pris       
Citrix XenDesktop Enterprise Edition Per User LA000210826... ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
Citrix XenDesktop Enterprise Edition Per User LA0001750946... ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
IBM Service Avtal / Förlängning IBM Service Avtal / Förlängning IBM-REN IBM 0 Logga in för pris       
Red Hat Enterprise Linux Server, Self-support (1-2 sockets) (Up to 1 guest) Red Hat Enterprise Linux Server, Self-support (1-2 sockets) (Up to 1 guest) RedHat-3y-Ren Red Hat 0 Logga in för pris       
TRUSTZONE Basic SSL Wildcard - 2 years 1712 Trustzone 0 Logga in för pris       
. ÖVR PROD Other 0 Logga in för pris       
1 Additional TB for FullFeatured DS-System Storage Capacity License (upgrade from 5TB to 6TB) ASIGRA_UPGRADE ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
1 TB SSD WITH CANNISTER AQERI200 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
1 voucher för XM training 4031978 Citrix 0 Logga in för pris       
1 Year BASIC Support for LM2200 KT-165748 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
1 Year Enterprise Subscription for LoadMaster LM-3000. Includes 7x24 Telephone & E-Mail Support, Next Business Day Advanced Replacement Hardware Maintenance, security notifications, hotfixes, software updates, KEMP 360 Central management and automati KT-193411 Kemptechnolo... 0 Logga in för pris       
1 Year Gold Maintenance Citrix NetScaler MPX8005 Standard Edition 4031332-EZ ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
1 Year StarLeaf Recording Subscription (Max. storage limit - 25 hours) 1500-1100 StarLeaf 0 Logga in för pris       
1 Year Warranty - Sony EVI or SRG Series PTZ Camera 0100-3100 StarLeaf 0 Logga in för pris       
1 Year Warranty - StarLeaf GT Mini 3330r 3330-3102 StarLeaf 0 Logga in för pris       
10/100 Device Server RS232/422/485 LES301A ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
10200.0 WDU 2,5 RADKLÄMMA 2919602 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
10612.0 WEW 35/2 ÄNDVINKEL 2919931 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
10G CWDM SM ER (40km) LC SFP+ Trancseiver B-23-4000-49 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
10G CWDM SM ER (40km) LC SFP+ Transceiver B-23-4000-47 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
16G DWDM SM ER (40km) LC SFP+ Transceiver FTLX3670SCC5... ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
16G DWDM SM ER (40km) LC SFP+ Transceiver FTLX3670SCC5... ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
1G CWDM 40km LC SFP Transceiver D-13-1040-51 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
1G CWDM 40km LC SFP Transceiver D-13-1040-57 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
1G CWDM 40km LC SFP Transceiver D-13-1040-59 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
1G CWDM 40km LC SFP Transceiver D-13-1040-61 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
1m LC-SC OM4 Multimode Fibre Optic Patch Lead : 3mm Oversleeving JOL-304 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
1m SC-SC OM4 Multimode Fibre Optic Patch Lead : 3mm Oversleeving JOL-301 ÖVRIGA 0 Logga in för pris       
Advania AB | Fredsborgsgatan 24 / Box 44034 | 100 73 Stockholm | Vår växel: 08-546 70 000 | shop@advania.se
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 stSumma: 0,00kr