| Produktbeskrivning | Lenovo ThinkPad Professional Gen 2 - Notebook-väska - toppmatad - upp till 14" - svart - för ThinkPad X1 Yoga Gen 8 21HQ |
| Produkttyp | Notebook-väska - toppmatad |
| Färg | Svart |
| Produktmaterial | Återvunnen PET |
| Dimensioner (BxDxH) | 39 cm x 6.5 cm x 27.5 cm |
| Vikt | 690 g |
| Notebook-kompatibilitet | 14" |
| Datorstorlekar som stöds | Upp till 14" / upp till 35,6 cm |
| Egenskaper | Vattenavvisande blixtlås |
| Bärrem | Handtag, avtagbar axelrem, rem till rullväska |
| Tillverkarens garanti | Begränsad livstidsgaranti |
| Designat för | ThinkPad X1 Yoga Gen 8 21HQ |