| Produktbeskrivning | DICOTA TWO Multi - Notebook-väska - 13" - 14" |
| Produkttyp | Notebook-väska |
| Produktmaterial | 300D RPET-polyester, metallram |
| Återvunnet produktinnehåll | Made from 9 recycled PET bottles |
| Dimensioner (BxDxH) | 38 cm x 6.5 cm x 27.7 cm |
| Notebook-kompatibilitet | 14" |
| Datorstorlekar som stöds | 13" - 14" / 33 cm - 35.6 cm |
| Egenskaper | Vadderat fack för bärbar dator, inre säkerhetsrem |
| Bärrem | Vadderat övre handtag, avtagbar/justerbar axelrem |
| Tillverkarens garanti | 30 års garanti |