| Produktbeskrivning | DICOTA TWO Multi - Notebook-väska - 15" - 17.3" |
| Produkttyp | Notebook-väska |
| Produktmaterial | 300D RPET-polyester, metallram |
| Återvunnet produktinnehåll | Tillverkat av 11 återvunna PET-flaskor (polyetylentereftalat) |
| Dimensioner (BxDxH) | 45 cm x 6.5 cm x 32.5 cm |
| Notebook-kompatibilitet | 17.3" |
| Datorstorlekar som stöds | 15" - 17.3" / 38.1 cm - 43.9 cm |
| Egenskaper | Vadderat fack för bärbar dator, inre säkerhetsrem |
| Bärrem | Vadderat övre handtag, avtagbar/justerbar axelrem |
| Tillverkarens garanti | 30 års garanti |