| Produktbeskrivning | Kyocera TASKalfa MZ7500ci - Multifunktionsskrivare - färg - laser - SRA3 (320 x 450 mm) (original) - 330.2 x 1220 mm (media) - upp till 75 sidor/minut (kopiering) - upp till 75 sidor/minut (utskrift) - 4350 ark - USB 3.0, USB-värd, Gigabit LAN |
| Typ av enhet | Multifunktionsskrivare |
| Utskriftsteknik | Laser (färg) |
| Max kopieringshastighet | Upp till 75 sidor/minut (mono)/upp till 70 sidor/minut (färg) |
| Max kopieringsupplösning | Upp till 600 x 600 dpi (mono)/upp till 600 x 600 dpi (färg) |
| Max utskriftshastighet | Upp till 75 sidor/minut (mono)/upp till 70 sidor/minut (färg) |
| Max utskriftsupplösning | Upp till 2400 x 2400 dpi (mono)/upp till 2400 x 2400 dpi (färg) |
| Skanning | 600 x 600 dpi |
| Display | 10.1" |
| Originalstorlek | A6 (105 x 148 mm) (min) - SRA3 (320 x 450 mm) (max) |
| Originaltyp | Ark |
| Mediastorlek | 89 x 127 mm (min) - 330.2 x 1220 mm (max) |
| Mediatyp | Vanligt papper, banderoll |
| Standard mediekapacitet | 4350 ark |
| Max mediekapacitet | 7850 ark |
| Utmatningsfackens kapacitet | 70 ark |
| Automatisk duplex | Ja (kopiering) Ja (utskrift) Ja (skannar) |
| Anslutningsmöjlighet | Ja |
| Gränssnitt | USB 3.0, USB-värd, Gigabit LAN |
| AirPrint-aktiverad | Ja |
| Kontorsmaskinfunktioner | HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions), IPP-utskrift, utskrift från e-post, Quick Copy, Proof and Hold, Personligt tryck, Job Storage, jobbhantering, skanna till e-post, skanna till FTP, skanna till SMB, skanna till USB-värd, skanna till box, skanna till moln |
| Strömtillförsel | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) | 68.5 cm x 66 cm x 122.7 cm |
| Vikt | 165 kg |