| Produktbeskrivning | Kyocera ECOSYS MZ3201ix - Multifunktionsskrivare - svartvit - laser - A3 (297 x 420 mm), Ledger (279 x 432 mm) (original) - A3/Ledger (media) - upp till 32 sidor/minut (utskrift) - 600 ark - USB-värd, USB 2.0, Gigabit LAN |
| Typ av enhet | Multifunktionsskrivare |
| Utskriftsteknik | Laser (monokrom) |
| Max kopieringsupplösning | Upp till 600 x 600 dpi (mono)/upp till 600 x 600 dpi (färg) |
| Max utskriftshastighet | Upp till 32 sidor/minut |
| Skanning | 1200 x 1200 dpi |
| Display | 7" |
| Originalstorlek | A3 (297 x 420 mm), Ledger (279 x 432 mm) (max) |
| Originaltyp | Ark |
| Mediastorlek | 98 x 148 mm (min) - A3 (297 x 420 mm), ANSI B (Ledger) (279 x 432 mm) (max) |
| Mediatyp | Vanligt papper |
| Standard mediekapacitet | 600 ark |
| Max mediekapacitet | 1600 ark |
| Kapacitet hos förbikopplande dokumentmatare | 100 ark |
| Utmatningsfackens kapacitet | 250 ark |
| Automatisk duplex | Ja (kopiering) Ja (utskrift) |
| Gränssnitt | USB-värd, USB 2.0, Gigabit LAN |
| Kontorsmaskinfunktioner | Skanna till e-post, skanna till FTP, skanna till SMB, skanna till USB-värd, skanna till nätverk, spara till USB Flash-enhet, HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions) |
| Strömtillförsel | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) | 59 cm x 58.5 cm x 68.8 cm |
| Vikt | 49 kg |
| Tillverkarens garanti | 1 års garanti |