| Produktbeskrivning | Cradlepoint W1850-5GC Captive Modem Accessory - Trådlöst mobilmodem - 5G LTE Advanced Pro - 3.4 Gbps - 2.5GbE |
| Typ av enhet | Trådlöst mobilmodem |
| Formfaktor | Extern |
| Max överföringshastighet | 3.4 Gbps |
| Linjekodningsformat | 256 QAM |
| Cellulärt protokoll | 5G NR, LTE Advanced Pro, WCDMA, HSPA+ |
| Mobiltelefonband | 5G n1/n2/n3/n5/n7/n8/n12/n13/n14/n18/n20/n25/n26/n28/n29/n30/n38/n40/n41/n48/n66/n70/n71/n75/n76/n77/n78/n79 / LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B14/B17/B18/B19/B20/B25/B26/B28/B29/B30/B32/B34/B38/B39/B40/B41/B42/B43/B46/B48/B66/B71 / HSPA+ B1/B2/B4/B5/B8/ |
| Nätverk | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Strömtillförsel | AC 100-240 V |
| Dimensioner (BxDxH) | 16.51 cm x 16.51 cm x 3.81 cm |
| Vikt | 860 g |