| Produktbeskrivning | Dell Pro 5 MS526 - Mus - höger- och vänsterhänta - optisk - 3 knappar - trådlös - 2.4 GHz - trådlös USB-mottagare - svart |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös - 2.4 GHz |
| Färg | Svart |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.17 cm x 11.56 cm x 3.94 cm |
| Vikt | 60.5 g |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelseupplösning | 6000 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, symmetrisk form |
| Batteri | AA-typ |
| Operativsystem erfordras | Microsoft Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Apple MacOS, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Google Chrome OS, Android |
| Återvunnet produktinnehåll | 78 % - tillverkad av återvunnen konsumentplast |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti med Advanced Exchange Service |