| Produktbeskrivning | ASUS ProArt MD301 - Mus - optisk - 6 knappar - trådlös - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - svart aerolit |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Färg | Svart aerolit |
| Dimensioner (BxDxH) | 7.52 cm x 11.48 cm x 4.68 cm |
| Vikt | 99.7 g |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 8000 dpi |
| Prestanda | Avfrågningshastighet: 1 000 Hz, 80 miljoner klick |
| Egenskaper | Bytebara huvudknappswitchar, smart-shift rullhjul, fötter av polytetrafluoretylen (PTFE), sidorullningshjul |
| Operativsystem erfordras | Windows 11 |