| Produktbeskrivning | ASUS MD105 - Mus - optisk - 5 knappar - trådlös - 2.4 GHz, Bluetooth - mjölkvit |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös - 2.4 GHz, Bluetooth |
| Färg | Mjölkvit |
| Dimensioner (BxDxH) | 7.2 cm x 11 cm x 4.3 cm |
| Vikt | 66 g |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 5 |
| Rörelseupplösning | 2400 dpi |
| Prestanda | Sensivitetsomkoppling i realtid 1200/1600/2400 dpi |
| Egenskaper | Tyst klick, PTFE mustassar, samtidiga anslutningar för 3 enheter |
| Batteri | AA-typ |
| Operativsystem erfordras | Windows 11, Apple macOS 12, Google Chrome OS |