| Produktbeskrivning | HP Z3700 - Mus - blå LED - trådlös - 2.4 GHz - trådlös USB-mottagare - svart - för Pavilion 24, 27, 32, 510, 590, 595, TP01 |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös - 2.4 GHz |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 6 cm x 10.1 cm x 2.53 cm |
| Vikt | 140 g |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Teknik för rörelsedetektering | Blå LED |
| Egenskaper | Scrollhjul |
| Batteri | AA-typ |
| Operativsystem erfordras | Microsoft Windows 7 / 8 / 10, Apple MacOS X 10.3, Google Chrome OS |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
| Designat för | Pavilion 24, 27, 32, 510, 590, 595, TP01 |