| Produktbeskrivning | HP Dual Mode - Mus - trådlös - Bluetooth, 2.4 GHz - trådlös USB-mottagare - svart - för HP 21, 22, 24, 27; Pavilion 24, 27, 32, TP01 |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös - Bluetooth, 2.4 GHz |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.5 cm x 11 cm x 3.2 cm |
| Vikt | 70 g |
| Lokalisering | Engelska / Europa |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Operativsystem erfordras | Windows 8.1 / 10, Apple MacOS X 10.x, Android, Google Chrome OS |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
| Designat för | HP 21, 22, 24, 27; Pavilion 24, 27, 32, TP01 |