| Produktbeskrivning | Dell - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-pin - 2133 MHz / PC4-17000 - 1.2 V - registrerad - ECC - för PowerEdge FC630, M630, T430, T630; Precision Tower 7810 |
| Typ av produkt | Minnesmodul |
| Kapacitet | 16 GB |
| Minnestyp | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Data Integrity Check | ECC |
| Hastighet | 2133 MHz (PC4-17000) |
| Egenskaper | Dubbla rader, registrerad |
| Spänning | 1.2 V |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | DELL 1R8CR |
| Designat för | PowerEdge FC630, M630, T430, T630; Precision Tower 7810 |