| Produktbeskrivning | CoreParts - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-pin - 2133 MHz / PC4-17000 - 1.2 V - ej buffrad - icke ECC - för EliteBook 735 G5, 755 G5, 840 G3, 850 G3; ProBook 430 G5, 450 G5, 470 G5; ZBook 14u G5 Mobile Workstation, 15 G3 Mobile Workstation (non-ECC), 15u G3 Mobile Workstation, 15u G5 Mobile Workstation, 17 G3 Mobile Workstation (non-ECC) |
| Typ av produkt | Minnesmodul |
| Kapacitet | 16 GB |
| Minnestyp | DDR4 SDRAM - SO DIMM 260-pin |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Data Integrity Check | Icke ECC |
| Hastighet | 2133 MHz (PC4-17000) |
| Egenskaper | Ej buffrad |
| Spänning | 1.2 V |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | HP 820571-001 |
| Tillverkarens garanti | 50 års garanti |
| Designat för | EliteBook 735 G5, 755 G5, 840 G3, 850 G3; ProBook 430 G5, 450 G5, 470 G5; ZBook 14u G5 Mobile Workstation, 15 G3 Mobile Workstation (non-ECC), 15u G3 Mobile Workstation, 15u G5 Mobile Workstation, 17 G3 Mobile Workstation (non-ECC) |