| Produktbeskrivning | CoreParts - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-pin - 2400 MHz / PC4-19200 - 1.2 V - ej buffrad - icke ECC - för HP 280 G3, 290 G1; EliteDesk 705 G3 (DIMM), 800 G2 (DIMM), 800 G3 (DIMM); ProDesk 400 G4, 600 G3 (DIMM) |
| Typ av produkt | Minnesmodul |
| Kapacitet | 16 GB |
| Minnestyp | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Data Integrity Check | Icke ECC |
| Hastighet | 2400 MHz (PC4-19200) |
| Egenskaper | Ej buffrad |
| Spänning | 1.2 V |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | HP Z9H57AA |
| Tillverkarens garanti | 50 års garanti |
| Designat för | HP 280 G3, 290 G1; EliteDesk 705 G3 (DIMM), 800 G2 (DIMM), 800 G3 (DIMM); ProDesk 400 G4, 600 G3 (DIMM) |