| Produktbeskrivning | Black Box Power Switch Twin 32 Master - Kraftkontrollenhet (kan monteras i rack) - Ethernet 10/100, RS-232, RS-485 - ingång: IEC 60320 C20 - utgångskontakter: 8 (power IEC 60320 C13) - Europa - TAA-kompatibel |
| Typ av enhet | Kraftkontrollenhet - kan monteras i rack |
| Vikt | 2 kg |
| Lokalisering | Europa |
| Inmatningsanslutningar | 2 x ström IEC 60320 C20 |
| Utdatakontakter | 8 x power IEC 60320 C13 10 A |
| Nätverk | Ethernet 10/100, RS-232, RS-485 |
| Protokoll för administration på distans | SNMP |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Dimensioner (BxDxH) | 43.7 cm x 10.7 cm x 4.2 cm |