| Produktbeskrivning | Black Box Power Switch Master - Kraftkontrollenhet - AC 230 V - Ethernet 10/100, RS-232, RS-485 - utgångskontakter: 4 - Storbritannien - med 2 års dubbel diamantgaranti |
| Typ av enhet | Kraftkontrollenhet - extern |
| Servicepaket | 2 års dubbel diamantgaranti |
| Vikt | 1 kg |
| Lokalisering | Storbritannien |
| Inspänning | AC 230 V |
| Utspänning | AC 230 V |
| Inmatningsanslutningar | 1 x ström IEC 60320 C14 |
| Utdatakontakter | 4 x power IEC 60320 C13 |
| Nätverk | Ethernet 10/100, RS-232, RS-485 |
| Protokoll för administration på distans | HTTP, DHCP |
| Dimensioner (BxDxH) | 23 cm x 11.2 cm x 4.2 cm |