| Produktbeskrivning | Black Box Gigabit PoE Injector - Strömtillförsel - AC 120/240 V - 15.4 Watt - utgångskontakter: 1 - för P/N: EVNSL85-0010, EVNSL85-0010-25PAK, EVNSL85-0015, EVNSL85-0015-25PAK |
| Typ av enhet | Strömtillförsel - extern |
| Vikt | 200 g |
| Inspänning | AC 120/240 V |
| Utspänning | 56 V + 4% / - 4% |
| Effektkapacitet | 15.4 Watt |
| Inmatningsanslutningar | 1 x RJ-45, ström IEC 60320 |
| Utdatakontakter | 1 x RJ-45 |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.6 cm x 14 cm x 3.6 cm |
| Tillverkarens garanti | 1 års garanti |
| Designat för | P/N: EVNSL85-0010, EVNSL85-0010-25PAK, EVNSL85-0015, EVNSL85-0015-25PAK |