| Produktbeskrivning | APC Service Bypass Panel - Förbikopplare (kan monteras i rack) - AC 200/208/220/230/240/380/400 V - 20000 VA - utgångskontakter: 2 - svart - för P/N: SURT10000XLT-1TF, SURT10000XLT-2TF3-D, SURT14KRMXLJ, SURT18KRMXLJ, SURT20KUXI-IN |
| Typ av enhet | Förbikopplare - kan monteras i rack |
| Vikt | 19.3 kg |
| Inspänning | AC 200/208/220/230/240/380/400 V |
| Utspänning | AC 200/208/220/230/240 V |
| Effektkapacitet | 20000 VA |
| Inmatningsanslutningar | 3 x fast 5-trådig (3PH + N + G), fast 3-trådig (2PH + G), fast 3 ledningar (HN + E) |
| Utdatakontakter | 1 x fast 3-trådig (2PH + G) 1 x fast 3 ledningar (HN + E) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 43.2 cm x 55.4 cm x 17.8 cm |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
| Designat för | P/N: SURT10000XLT-1TF, SURT10000XLT-2TF3-3, SURT10000XLT-2TF3-D, SURT10000XLT-2TF3-TU, SURT10000XLTQ, SURT14KRMXLJ, SURT15KRMXLT, SURT15KRMXLT-TF5, SURT18KRMXLJ, SURT20KRMXLT, SURT20KRMXLT-TF5, SURT20KUXICH, SURT20KUXI-IN, SURT8000RMXLI-CC, SURT8000RMXLICH, SYA12K16PXRK, SYA12K16PXR-TU2 |