| Produktbeskrivning | Deepcool LQ360 - Kylsystem med vätska till processorn - Elementstorlek: 120 mm - (för: LGA1155, LGA1150, LGA1151, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - 120 mm - svart |
| Produkttyp | Kylsystem med vätska till processorn |
| Färg | Svart |
| Kompatibilitet | LGA1155 Socket, LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, LGA1851 Socket, Socket AM4, Socket AM5 |
| Storlek på vätskekylare | 120 mm |
| Antal fläktar | Trefaldig |
| Fläktdiameter | 120 mm |
| Fläkthöjd | 25 mm |
| Fläktlager | Hydro Bearing |
| Rotationshastighet | 600-2 400 vpm |
| Luftflöde | 72.04 cfm |
| Bullernivå | 38.71 dBA |
| Starkströmskontakt | 4-stifts fläktkontakt |
| Märkspänning | 12 V |
| Egenskaper | LED digital display, adresserbar RGB LED, statusskärm i realtid, 5:e generationens pump, Anti-leak Tech |
| Vikt | 1.84 kg |
| Tillverkarens garanti | 5 års garanti |