| Produktbeskrivning | Deepcool GAMMAXX Series AG300 - Processorkylare - (för: LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, AM4, AM5) - 92 mm |
| Produkttyp | Processorkylare |
| Kompatibilitet | LGA1700 Socket, LGA1200 Socket, LGA1151 Socket, LGA1150 Socket, LGA1155 Socket, Socket AM4, Socket AM5 |
| Fläktdiameter | 92 mm |
| Fläkthöjd | 25 mm |
| Fläktlager | Hydro Bearing |
| Rotationshastighet | 500-3050 rpm |
| Luftflöde | 36.75 cfm |
| Bullernivå | 30.5 dBA |
| Starkströmskontakt | 4-stifts fläktkontakt |
| Märkspänning | 12 V |
| Egenskaper | TDP upp till 150 W, 3 värmerör (6 mm), Stöd för PVM (Pulse-width modulation) |
| Dimensioner (BxDxH) | 9.4 cm x 5.7 cm x 12.9 cm |
| Vikt | 350 g |