| Produktbeskrivning | Deepcool AN400 BK - Processorkylare - (för: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kall tallrik i koppar - 92 mm |
| Produkttyp | Processorkylare |
| Kompatibilitet | LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, LGA1155 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM4, Socket AM5 |
| Kylarmaterial | Kall tallrik i koppar |
| Fläktdiameter | 92 mm |
| Fläkthöjd | 15 mm |
| Fläktlager | Fluid Dynamic-lager |
| Rotationshastighet | 500-2950 rpm |
| Luftflöde | 31.18 cfm |
| Bullernivå | 23.2 dBA |
| Starkströmskontakt | 4-stifts fläktkontakt |
| Märkspänning | 12 V |
| Egenskaper | 4 värmerör (6 mm), Stöd för PVM (Pulse-width modulation), vita lysdioder |
| Dimensioner (BxDxH) | 9.2 cm x 5.25 cm x 9.2 cm |
| Vikt | 431.4 g |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |