| Produktbeskrivning | ASUS ProArt LC 420 - Kylsystem med vätska till processorn - Elementstorlek: 420 mm - (för: LGA1700, LGA1200, AM4, AM5, LGA115x Socket) - koppar - 140 mm |
| Produkttyp | Kylsystem med vätska till processorn |
| Förpackningens innehåll | 3 x Noctua NF-A14 Industrial PPC 2000, skruvar, konsol, 1-till-3 fläktsplitter |
| Kompatibilitet | LGA1700 Socket, LGA1200 Socket, Socket AM4, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Kylarmaterial | Koppar |
| Storlek på vätskekylare | 420 mm |
| Antal fläktar | Trefaldig |
| Fläktdiameter | 140 mm |
| Fläkthöjd | 25 mm |
| Rotationshastighet | 800 - 2 000 vpm |
| Luftflöde | 107 cfm |
| Bullernivå | 31.5 dBA |
| Egenskaper | Stöd för PVM (Pulse-width modulation), gummirör (450 mm), ASUS Aura Sync |
| Produktmaterial | Aluminium, gummi, koppar |
| Egenskaper | ASUS Aura Sync technology |
| Tillverkarens garanti | 6 års garanti |