| Produktbeskrivning | Veho Cave VHS-010-OC - Nätverksövervakningskamera - kula - utomhusbruk - vattentålig - färg (Dag&Natt) - 1920 x 1080 - 1080p - trådlös - Wi-Fi - Bluetooth 4.2 - H.265 - DC 12 V |
| Typ av enhet | Nätverksövervakningskamera - fast - kula - utomhusbruk - vattentålig |
| Ljud | Tvåvägs ljudkapacitet |
| Dimensioner (BxDxH) | 7.5 cm x 17.6 cm x 7.5 cm |
| Vikt | 385 g |
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Kamera | Färg - Dag&Natt |
| Max upplösning | 1920 x 1080 |
| Bildhastighet (max) | 30 frames per second |
| Rörelsedetektion | Ja |
| Videoformat | 1080p |
| Bildsensortyp | CMOS - 1/2.7" |
| Iris-lins | F/2.4 |
| Gränssnitt | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Bluetooth 4.2 |
| Spänning | DC 12 V |
| Egenskaper | Auto ICR, Digital Wide Dynamic Range (D-WDR), 4 users simultaneously, snapshotfunktion, 3D digital brusreducering (DNR) |