| Produktbeskrivning | DJI Osmo Action 4 - Adventure Combo - aktionkamera - 4 K / 120 fps - Wi-Fi, Bluetooth - undervatten upp till 18 m |
| Typ av produkt | Aktionkamera - 4 K |
| Aktionskameratyp | Monterbar |
| Intelligent assistent | Direkt |
| Minneskortuttag | microSD-kort |
| Trådlöst gränssnitt | Wi-Fi, Bluetooth |
| Effektiv sensorupplösning | Foto: 10.0 MP |
| Objektivsystem | Vidvinkelobjektiv f/2.8 |
| Fokuseringsjustering | Fokuseringsfri |
| Min. fokuseringsavstånd | 40 cm |
| Digital zoomning | 4x |
| Bildstabiliserare | Elektronisk (RockSteady 3.0, RockSteady 3.0+, HorizonBalancing, HorizonSteady) |
| Display | LCD-display - 2.25" |
| Display (2:a) | LCD-skärm - 1.4" - färg |
| Batterier som stöds | Laddningsbart litium-polymerbatteri - 1770 mAh (inkluderad) |
| Gränssnitt | USB-C |
| Dimensioner (BxDxH) | 7.05 cm x 3.28 cm x 4.42 cm |
| Vikt | 145 g |