| Produktbeskrivning | LG webOS Box WP601 - Digitalskyltningsspelare - 8 GB - webOS 6.0 - svart |
| Typ av enhet | Digitalskyltningsspelare |
| Dimensioner (BxDxH) | 25.8 cm x 18.6 cm x 3.65 cm |
| Färg | Svart |
| Integrerat flashminne | 8 GB |
| Gränssnitt | USB 2.0, seriell, HDMI, DisplayPort |
| Fjärrkontroller | Fjärrkontroll |
| OS tillhandahållet | webOS 6.0 |
| Inkluderade tillbehör | Seriell adapter, ir receiver, skruvar, HDMI-kabel, RS-232-adapter |